Apie "Lorita"

apie-mus  Lietuvos siuvimo įmonė UAB “LORITA”, įkurta 1994 metais.Joje siuvami aukščiausios kokybės drabužiai naujagimiams ir mažiems vaikams. Kuriant sezonines kolekcijas nuolat atnaujinamas asortimentas, kuriam naudojami tik sertifikuoti audiniai iš medvilnės, vilnos, lino, bambuko. Įmonės gaminiai pasižymi praktiškumu ir patvarumu- kiekviena drabužėlio detalė kuriama atidžiai ir rūpestingai.

UAB "Lorita savo produkciją realizuoja specializuotose vaikiškų prekių parduotuvėse  Lietuvoje,  Latvijoje, Estijoje, Rusijoje.

Įmonės misija: sveika aplinka - sveikas vaikas.

Įmonės vizija: kurti ir gaminti aukščiausios kokybės gaminius kūdikiams, tapti žinoma ne tik Baltijos, Rusijos, bet ir kitų užsienio šalių pirkėjams.

es-parama2013 m. lapkričio 29 d. UAB “Lorita” pasirašė projekto “UAB ,,Lorita" įmonės įvaizdžio stiprinimas užsienio rinkose” (Nr. VP2-2.1-ŪM-04-K-04-141) finansavimo ir administravimo sutartį pagal 2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ priemonę „Naujos galimybės“.  Projekto suma – 35.733,00 Lt. Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.
Siekdama tapti konkurencinga tarptautiniu mastu, įmonė pristatė savo prekinį ženklą tarptautinėje parodoje “CJF-Children's Fashion”,  kuri vyko š.m. vasario 25-28 dienomis Maskvoje (Rusija). Renginyje iš viso dalyvavo  205 dalyviai. Savo produkcijos pristatymas šioje tarptautinėje  parodoje  buvo pagrindinė projekto veikla. Tikėtina, jog  joje užmegzti nauji kontaktai padės rasti naujas eksporto nišas, sudarysiančias sąlygas įmonės konkurencingumo didėjimui, pardavimo apimčių  į ES šalių bei Rusijos rinkas augimui.