Prekių pristatymas

Visas prekes turime savo sandėlyje, išsiųsta siunta įprastai Jus pasieks per 1-4 darbo dienas. Galimi pristatymo vėlavimai dėl darbo sutrikimų, pvz. šventiniu laikotarpiu.


Pristatymo būdai:

1. Pristatymas Lietuvos Paštu (Lietuva)

Prekės siunčiamos registruota siunta, todėl saugiai ir greitai pasiekia klientą. Pristatymo terminas 2-4 darbo dienos (į Neringą užtrunka ilgiau).
Prekės pristatomos į Jums priklausantį artimiausią pašto skyrių Lietuvoje, retais atvejais į namus (priklauso nuo Jūsų pašto skyriaus).

 

2. Pristatymas kurjeriu (Lietuva)

Pristatymo terminas 1-3 darbo dienos.
SVARBU: būtina atsiliepti į kurjerio skambutį, kitu atveju siunta nepristatoma.

 

3. Pristatymas į Omniva terminalą (Lietuva)

Siunta pristatoma per 1-3 darbo dienas į Jums patogiausioje vietoje esantį Omniva terminalą. Visi terminalai dirba 24 val. per parą.
Apie į terminalą atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 7 kalendorines dienas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.
SVARBU: Neatsiėmus siuntos per 7 dienas - Jūsų siunta bus išimta iš terminalo ir grąžinta atgal į sandėlį.

 

4. Pristatymas į LP Express terminalą (Lietuva)

Siunta pristatoma per 1-3 darbo dienas į Jums patogiausioje vietoje esantį LP EXPRESS terminalą. Beveik visi terminalai dirba 24 val. per parą.
Apie į terminalą atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 72 valandas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.
SVARBU: Neatsiėmus siuntos per 72 valandas - Jūsų siunta bus išimta iš terminalo ir grąžinta atgal į sandėlį.

 

5. Nemokamas prekių atsiėmimas Kaune

Prekes galite atsiimti Kaune (Vilijampolė). Atsiėmimo laikas: I-V 11:00 - 14:00.
Atsiskaityti grynais ar banko kortele galimybės nėra.
Kai bankas patvirtins mokėjimą - visą informaciją Jums pranešime elektroniniu paštu. Lauksime Jūsų atvykstant per 7 dienas, vėliau užsakymas bus atšauktas ir užsakytos prekės sugrįš atgal į sandėlį.
Atsiimant užsakymą su savimi turėkite užsakymo numerį bei asmens tapatybės dokumentą. Jei Jūsų prekes atsiims kitas žmogus, teikdami užsakymą nurodykite jį kaip gavėją. O jei pirkėjas – juridinis asmuo, turėkite įgaliojimą.

 

6. Prekių siuntimas į užsienį

Iki 2kg. smulkias prekes siunčiame į kitas Europos Sąjungos šalis(išskyrus pinjatas ir kategoriją "Antklodės, apklotai, pledai"). Preliminarus pristatymo terminas: 5-10 d.d.
Valstybės narės į kurias siunčiama: Airija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė (UK), Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija.