Prekių pristatymas

Visas prekes turime vietoje, o išsiųsta siunta įprastai Jus pasieks per 1-3 darbo dienas. Galimi pristatymo vėlavimai dėl darbo sutrikimų, pvz. šventiniu laikotarpiu.


Pristatymo būdai:

1. Pristatymas Lietuvos Paštu (Lietuva)

Prekės siunčiamos registruota siunta, todėl saugiai ir greitai pasiekia klientą. Pristatymo terminas 1-3 darbo dienos (į Neringą užtrunka ilgiau).
Prekės pristatomos į Jums priklausantį artimiausią pašto skyrių Lietuvoje, retais atvejais į namus (priklauso nuo Jūsų pašto skyriaus).

 

2. Pristatymas kurjeriu (Lietuva)

Pristatymo terminas 1-3 darbo dienos.
SVARBU: būtina atsiliepti į kurjerio skambutį, kitu atveju siunta nepristatoma.

 

3. Pristatymas į LP Express pašto terminalus (Lietuva)

Siunta pristatoma per 1-3 darbo dienas į Jums patogiausioje vietoje esantį LP EXPRESS terminalą. Beveik visi terminalai dirba 24 val. per parą.
Apie į terminalą atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 72 valandas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.
SVARBU: Jūsų užsakymas siuntų savitarnos terminale saugomas 3 dienas. Po 3 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas siuntėjui. Pakartotinai užsakymą galėsime Jums pristatyti nurodytu adresu ar į LP Express pašto terminalą tik po papildomo pristatymo išlaidų apmokėjimo.

 

4. Prekių siuntimas į užsienį

Iki 2kg. smulkias prekes siunčiame į kitas Europos Sąjungos šalis(išskyrus pinjatas ir kategoriją "Antklodės, apklotai, pledai"). Preliminarus pristatymo terminas: 5-10 d.d.
Valstybės narės į kurias siunčiama: Airija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė (UK), Kipras, Latvija, Lenkija, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija.