Tinklelis: Sąrašas Tinklelis
Prekės per psl.:
Rūšiavimas:
4 dalių kraitelė
Sudėtis: 100% medvilnė Komplektą sudaro: siaustinukas, šliaužtinukas, marškinėliai/švarkelis ir kepurėlė. Plona medvilnė. ..
20.90€
4 dalių EKO medvilnės kraitelė maišelyje
Sudėtis: 100% ekologiška medvilnė Komplektą sudaro: kombinezonas su pirštinėlėmis/atvartais, kelnytės su pėdutėmis, susiaučiamas smėlinukas su pirštinėlėmis/atvartais, kepurytė. Plona medvilnė. Supakuota maišelyje.   ..
34.90€
5 dalių merino vilnos kraitelė
Sudėtis: 100% merino vilna Komplektą sudaro plonos merino vilnos: susiaučiamas smėlinukas, siaustinukas, kelnytės su pėdutėmis, kombinezonas ir kepurėlė išvirkščiomis siūlėmis. Drabužėliai tinka visais metų sezonais. Supaku..
73.00€
3 dalių merino vilnos frotė kraitelė
Sudėtis: 100% merino vilna Komplektą sudaro šiltos ir minkštos merino vilnos frotė kombinezonas ir kepurytė bei plonos merino vilnos susiaučiamas smėlinukas su pirštinytėmis/atvartais. Puikus pasirinkimas, kai šalčiau. Tiks ti..
52.00€
4 dalių merino vilnos frotė kraitelė
Sudėtis: 100% merino vilna Komplektą sudaro šilta ir minkšta merino vilnos frotė: marškinėliai, kelnytės, kepurytė ir batukai. Puikus pasirinkimas, kai šalčiau. Tiks tiek rudens/žiemos sezonams, tiek ir vėsiomis pavasario dien..
55.00€
3 dalių medvilnės kraitelė
Sudėtis: 100% medvilnė Komplektą sudaro: siaustinukas su pirštinėlėmis/atvartais, kombinezonas su pirštinėlėmis/atvartais ir kepurėlė išvirkščiomis siūlėmis. Plona medvilnė. Supakuota dėžutėje. Puiki dovana. ..
20.90€
3 dalių šilta kraitelė
100% medvilnė, Kraitelę sudaro: šilta kepurytė, siaustinukas ir šiltas kombinezoniukas su pūkeliu viduje. Drabužėliuose dominuoja smėlinės spalvos akcentai. ..
20.90€
4 dalių medvilnės kraitelė
Sudėtis: 100% medvilnė Komplektą sudaro: šliaužtinukas, marškinėliai, siaustinukas su pirštinėlėmis/atvartais ir kepurėlė Plona medvilnė. ..
21.50€
3 dalių medvilnės kraitelė
Sudėtis: 100% medvilnė Komplektą sudaro: siaustinukas su pirštinėlėmis/atvartais, kepurėlė išvirkščiomis siūlėmis ir kombinezonas.   Supakuota dėžutėje, tinka dovanai ..
18.90€
3 dalių kraitelė
Sudėtis: 100% medvilnė Komplektą sudaro: siaustinukas, kombinezonas su pirštinėlėm/atvartais, kepurėlė. Plona medvilnė. ..
17.90€
3 dalių medvilnės kraitelė
Sudėtis: 100% medvilnė Komplektą sudaro: siaustinukas su pirštinėlėmis/atvartais, kombinezonas su pirštinėlėmis/atvartais ir kepurėlė išvirkščiomis siūlėmis. Plona medvilnė. ..
19.90€
4 dalių šilta kraitelė
Sudėtis: 100% medvilnė   Kraitelę sudaro: kepurytė išvirkščiomis siūlėmis, su pūkeliu viduje, siaustinukas su pirštinytėmis/atvartais, marškinėliai su pūkeliu viduje, šliaužtinukas su pūkeliu viduje. ..
23.90€