Tinklelis: Sąrašas Tinklelis
Prekės per psl.:
Rūšiavimas:
3 dalių kraitelė
Sudėtis: 100% medvilnė Komplektą sudaro: siaustinukas su pirštinėlėmis/atvartais, kombinezonas, kepurėlė (išvirkščiomis siūlėmis). Plona medvilnė. ..
25.90€
4 dalių medvilnės kraitelė
Sudėtis: 100% medvilnė Komplektą sudaro: šliaužtinukas, marškinėliai, siaustinukas su pirštinėlėmis/atvartais ir kepurėlė su raišteliais (išvirkščiomis siūlėmis). Plona medvilnė. ..
26.50€
4 dalių kraitelė
Sudėtis: 100% medvilnė Komplektą sudaro: siaustinukas, šliaužtinukas, marškinėliai/švarkelis ir kepurėlė. Plona medvilnė. ..
25.00€
4 dalių EKO medvilnės kraitelė maišelyje
Sudėtis: 100% ekologiška medvilnė Komplektą sudaro: kombinezonas su pirštinėlėmis/atvartais, kelnytės su pėdutėmis, susiaučiamas smėlinukas su pirštinėlėmis/atvartais, kepurytė. Plona medvilnė. Supakuota maišelyje.   ..
36.00€
Paremta 1 įvertinimais.
5 dalių merino vilnos kraitelė
Sudėtis: 100% merino vilna Komplektą sudaro plonos merino vilnos: susiaučiamas smėlinukas, siaustinukas, kelnytės su pėdutėmis, kombinezonas ir kepurėlė išvirkščiomis siūlėmis. Drabužėliai tinka visais metų sezonais. Supaku..
74.00€
3 dalių merino vilnos frotė kraitelė
Sudėtis: 100% merino vilna Komplektą sudaro šiltos ir minkštos merino vilnos frotė kombinezonas ir kepurytė bei plonos merino vilnos susiaučiamas smėlinukas su pirštinytėmis/atvartais. Puikus pasirinkimas, kai šalčiau. Tiks ti..
63.00€
4 dalių merino vilnos frotė kraitelė
Sudėtis: 100% merino vilna Komplektą sudaro šilta ir minkšta merino vilnos frotė: marškinėliai, kelnytės, kepurytė ir batukai. Puikus pasirinkimas, kai šalčiau. Tiks tiek rudens/žiemos sezonams, tiek ir vėsiomis pavasario dien..
55.00€
Šilta 3 dalių kraitelė
Sudėtis: 100% medvilnė Komplektą sudaro: siaustinukas, kombinezonas(viduje pūkelis), kepurėlė(viduje pūkelis). Šilta medvilnė. ..
27.00€
Paremta 1 įvertinimais.
3 dalių šilta kraitelė
100% medvilnė, Kraitelę sudaro: šilta kepurytė, siaustinukas ir šiltas kombinezoniukas su pūkeliu viduje. Drabužėliuose dominuoja smėlinės spalvos akcentai. ..
20.90€
3 dalių medvilninė kraitelė
Sudėtis: 100% medvilnė Komplektą sudaro: siaustinukas su pirštinėlėmis, kombinezonas ir kepurėlė (išvirkščiomis siūlėmis).   Plona medvilnė. ..
24.00€
4 dalių šilta kraitelė
Sudėtis: 100% medvilnė   Kraitelę sudaro: kepurytė išvirkščiomis siūlėmis, su pūkeliu viduje, siaustinukas su pirštinytėmis/atvartais, marškinėliai su pūkeliu viduje, šliaužtinukas su pūkeliu viduje. ..
27.00€
4 dalių merino vilnos kraitelė maišelyje
Sudėtis: 100% merino vilna Komplektą sudaro plonos merino vilnos: susiaučiamas smėlinukas, kelnytės su pėdutėmis, kombinezonas ir kepurėlė išvirkščiomis siūlėmis. Drabužėliai tinka visais metų sezonais. Supakuota maišelyje...
64.00€
Paremta 1 įvertinimais.